Webovky, domény, seo, design

Měsíční archív: Listopad 2013

Tvorba internetových stránek

Vytvořit si vlastní webovou prezentaci vaší společnosti je v dnešní době opravdu poměrně jednoduché a nemusí vás to stát ani korunu. Samozřejmě je však rozdíl vytvořit si internetové stránky sám, než zadat úkol nějaké společnosti, která se tímto zabývá. Velice oblíbenou službou na českém internetu je pak například Webnode.

Můžete si zde vytvořit sami velice jednoduše nějaké osobní stránky, ale také větší firemní prezentace. Tato služba má několik klíčových vlastností, díky kterým je opravdu výjimečná. Jedná se tedy zejména o to, že všechno je naprosto zadarmo a také bez zbytečných a otravných reklam.

Tvorba stránek je opravdu velice jednoduchá, všechno se totiž obejde bez nějakých složitých instalací a konfigurací. Provoz webu bude probíhat na vaší vlastní doméně, která však samozřejmě nesmí být obsazená. Na web si můžete přidat fotogalerie, diskuze k článkům nebo třeba ankety. K dispozici budete mít také například podrobnou statistiku návštěvnosti, podporu sociálních a komunitních služeb, integraci mnohých služeb třetích stran, takzvaných gadgetů a spoustu dalšího.

Pokud jde o vzhled stránek, tak při tvorbě máte k dispozici opravdu veliké množství (až několik stovek) různých šablon, které byly navrhnuty profesionálními grafiky. Pokud by se mělo jednat o firemní stránky, tak si nový web můžete pořídit již od sto dvaceti pěti korun za měsíc. Tyto firemní webové prezentace se také vyznačují určitými klíčovými vlastnostmi.

Svou novou webovou prezentaci si můžete vytvořit již za pět minut, včetně moderního a profesionálního designu. Přesně pro váš obor podnikání bude odborníky připravena struktura a obsah webu. Stránky budou provozovány na vaší vlastní doméně, přičemž jejich ovládání je naprosto intuitivní a jednoduché.

Vložil Webové stránky jednoduše | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Tvorba e shopu

Mít eshop, pokud vlastníte nějakou společnost nebo prostě jen nabízíte nějaké produkty, či služby, je v dnešní době naprosto normální a dalo by se říct také nutné. Společností, které se zabývají tvorbou internetových obchodů a webových prezentací je samozřejmě opravdu veliké množství.

Jednou z takových společností je pak například společnost Shop5. Pokud bychom se měli zaměřit striktně na internetové obchody, tak se tímto společnost zabývá již od roku 2004. Již v základní verzi obsahují internetové obchody od této společnosti celou řadu funkcí, hotových řešení a nastavení pro vaše podnikání.

Pojďme se tedy nyní podívat na pár základních bodů, kterými se tyto internetové obchody vyznačují. V prvé řadě může být eshop konfigurován jak pro klasické živnostníky, tak také pro velké firmy a společnosti.

Firma vám nabídne naprosto univerzální řešení s širokými možnostmi nastavení a velkým množstvím funkcí. Podle vašich požadavků je možno upravovat a přidávat funkce internetového obchodu. Samozřejmostí u všech produktů a služeb je také bezplatná seo optimalizace. Jedná se o to, že vaše stránky budou mít lepší vyhledávací pozici v internetových vyhledávačích, jako je třeba seznam, centrum, google a tak podobně.

Již toto samo o sobě zajišťuje mnohem větší návštěvnost vašich stránek. Pokud využijete služeb této společnosti, tak získáte aktualizaci softwaru a podporu uživatelů na dva roky zdarma. Máte také k dispozici integrované splátkové a platební systémy pro mikro platby a platby kartou. Samozřejmostí je pak také export do obecných vyhledávacích služeb, jako jsou zbozi.cz, heureka.cz, google a tak dále. Budete mít k dispozici také export objednávek do, případně z účetních systémů, jako jsou například Money, Pohoda, Cézar a tak podobně.

Pokud se budete chtít podívat na komplexní služby této společnosti, tak se mrkněte na oficiální stránky, kde je všechno podrobně vypsáno.

Vložil E-shopy jednoduše | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Tvorba webových stránek s administrací

Tvorbou internetových stránek se zabývá v dnešní době samozřejmě opravdu veliké množství společností, přičemž na služby těchto společností se můžete samozřejmě podívat na internetu. Jednou takovou společností je pak například společnost s ručením omezeným s názvem Inexes.

Jedná se o společnost, která působí na trhu již dlouhých deset, přičemž za tuto dobu si stihla vybudovat opravdu silné a stabilní postavení a množství spokojených zákazníků. Pro své klienty tedy vytváří dlouhou dobu úspěšné, technologicky a graficky profesionální webové stránky, aplikace, internetové obchody a další softwarové řešení. Další součástí portfolia této společnosti je také copywriting, corporate indentity a online marketing.

Společnost má také celou řadu konkurenčních výhod, díky kterým si vybudovala silnou pozici. Jedná se například o individuální přístup k jednotlivým zákazníkům, vždy je tedy vytvářeno řešení ušité na míru pro zákazníka. Nabízí dále také plný servis, tedy včetně účinné online propagace, nápaditého obsahu a kreativity a funkčních technologických řešení. Zaměstnanci a vývojáři společnosti jsou ve vysoké míře flexibilní, tedy nepracují a nemyslí stereotypně, vždy se snaží přijít s něčím novým a originálním.

Doménou je také velice vstřícná komunikace, kdy společnost analyzuje cíle a potřeby zákazníka a až poté navrhne komplexní řešení s možností realizace. Pokud se tedy rozhodnete pro webové stránky u této společnosti, tak v prvé řadě se s vámi sejdou lidé ze společnosti, kterým řeknete, co vlastně přesně chcete, co očekáváte a další informace. Poté bude provedena celková analýza daného trhu a také konkurence.

Poté bude vyhotoven koncept webu, ke kterému si samozřejmě můžete klást různé připomínky, které budou zpracovány. Po odsouhlasení přichází na řadu již samotná tvorba grafické stránky a programování celého webu.

Vložil Webové stránky jednoduše | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Tvorba internetového obchodu

V dnešní době je samozřejmostí mít nějaké své internetové prezentace, pokud máte nějakou společnost a nabízíte produkty a služby na prodej. Na svých stránkách se můžete samozřejmě prezentovat a informovat veřejnost o svých službách, ale můžete si také poměrně jednoduše zařídit eshop.

Tvorbou eshopů se zabývá v dnešní době samozřejmě opravdu veliké množství různých společností. Pokud se budete chtít podívat na nějakou nabídku těchto služeb, tak jednoduše zadejte do nějakého internetového vyhledávače heslo jako třeba “tvorba eshopu” a vyjede vám veliké množství odkazů na tyto společnosti.

Jednou takovou společností je pak například společnost s názvem Web Revolution. Jedná se o společnost, která nabízí vývoj a správu online aplikací, webových stránek a samozřejmě také internetových obchodů.

Společnost se vyznačuje několik základními kritérii, díky kterým si dokázala vytvořit opravdu silné postavení na tomto trhu. Jedná se především o rychlou realizaci daných požadavků, neomezené možnosti rozšíření a snadno modifikovatelné moduly, kvalitní uživatelské prostředí a tak podobně. Podívejme se tedy nyní, jako možnosti nabízí společnost u tvorby internetových obchodů.

U každého zájemce a klienta je možné naprosto individuální řešení, a to jako pro velké společnosti, tak také pro střední a malé firmy. V základní verzi nabízí eshop fakturaci, sklad a systém zpracování objednávek. Eshop může být pak propojen také s vašimi dosavadními ERP systémy, ekonomickým softwarem a účetními programy.

Společnost se v poslední době také hodně zaměřila na takzvaný responzivní design, což znamená, že by měly být všechny formy eshopu zobrazeny naprosto korektně ve všech webových prohlížečích, v tabletech a také mobilních telefonech. Eshop dále zcela komunikuje s různými cenovými internetovými porovnávači, jako je například heuréka a tak podobně.

Pokud se budete chtít dočíst o službách této společnosti více, tak se můžete mrknout na oficiální stránky.

Vložil E-shopy jednoduše | Štítek , , , | Zanechat komentář