Webovky, domény, seo, design

Měsíční archív: Prosinec 2013

Tvorba webových stránek

Vlastnit v současné době webové stránky, pokud v něčem podnikáte a nabízíte nějaké produkty nebo služby, je v podstatě základem úspěšného podnikání. Na svých webových stránkách můžete představit sebe nebo společnost, představit zde své produkty a tak podobně.

Můžete si také samozřejmě rovnou zařídit internetový obchod, kdy budete na svých stránkách své produkty přímo nabízet návštěvníkům své stránky, kteří si je budou moci přímo zakoupit. Stránky si můžete udělat samozřejmě naprosto profesionální, pokud disponujete určitým kapitálem, ale také si můžete nechat udělat naprosto klasické jednoduché stránky, za které zaplatíte opravdu jen malý peníz ve srovnání s profesionálními stránkami.

Společností, které se zabývají tvorbou webových stránek, existuje samozřejmě opravdu veliké množství. Pokud se budete chtít na jejich služby a nabídku podívat, tak si zadejte do nějakého vyhledávače heslo jako třeba “tvorba webových stránek” a vyjede vám vskutku veliké množství odkazů na tyto firmy. Na jejich stránkách se můžete většinou podívat na reference a také na ukázky již hotových stránek, které daná společnost pro někoho dělala.

Jedná se asi o základní kritérium, podle kterého byste měli vybírat. Tím dalším je pak samozřejmě cena, přičemž je velice častá individuální domluva přímo s tvůrci. Záleží zde pak zejména na vašich požadavcích, na náročnosti, na následné správě a tak podobně. Můžete si však být jistí, že pokud budete chtít opravdu kvalitní stránky s kvalitními redakčními systémy a dalšími vymoženostmi, tak určitě zaplatíte i pár desítek tisíc korun.

Jak již bylo řečeno, pokud vám stačí pouze nějaké jednoduché klasické stránky, tak můžete využít nabídky severů, jako jsou například webnode, estranky, websnadno a tak podobně.

Vložil Webové stránky jednoduše | Štítek , , , , | Zanechat komentář