Webovky, domény, seo, design

Český hosting

Hosting webových serverů nabízí poměrně veliké množství různých společností, přičemž jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších na českém trhu je pak například společnost Český hosting.

Webhosting u Českého hostingu má plně profesionální zákaznickou podporu a také velice pohodlnou klientskou sekci.

Všechny služby, které vám český hosting poskytuje, získáte v jednom jediném programu, takže je všechno krásně přehledné a intuitivní.

Společnost získala také jako první hostingová společnost v České republice titul Webhoster roku. Společnost pak nabízí jeden webhosting za jednu cenu, se všemi službami, takže se jedná o opravdu univerzální službu. Celý balíček pak dostanete pouze za jeden tisíc korun ročně. V balíčku dostanete komplexní nabídku prostoru, služeb, podporu databází a skriptů. Na jednom hostingu také získáte možnost provozovat více domén.

Přenos dat je taktéž neomezený a garantuje celkovou dostupnost. Webhosting dále nabízí také podporu nejčastěji používaných a oblíbených aplikací opensource, jako například fóra, internetové obchody anebo publikační systémy. Pro všechny vaše aktivity získáte k dispozici celkově dvacet pět gigabajtů prostoru na disku, přičemž pět je určených pro databáze, deset pro emaily a deset pro web samotný. Počet subdomén je taktéž neomezený, jedná se o domény třetího řádu.

Samozřejmostí je pak neomezené množství emailových schránek, antispamová a antivirová kontrola pro emaily, automatické odpovědi na příchozí maily, emailový koš, nastavení velikostních kvót a tak podobně. Všechny vaše data se zálohují každých dvacet čtyři hodin, přičemž monitoring serverů běží samozřejmě neustále. Klientská sekce je taktéž velice příjemná.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán E-shopy jednoduše a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.