Webovky, domény, seo, design

Webové šablony zdarma

Na internetu můžete najít opravdu veliké množství stránek, na kterých si můžete stáhnout spoustu webových šablon zadarmo. Musíte však samozřejmě počítat s tím, že existuje případně také placené verze těchto šablon, které jsou mnohem obsáhlejší a kvalitnější.

Webové šablony, které si můžete stáhnout z internetu zdarma, jsou vždy nabízeny v původních stavech, tedy tak, jak je autor vytvořil. Většinou smějí být také využívány pouze pro osobní využití, tedy například pro tvorbu osobních webů, pro nácvik pracování s šablonami a tak podobně. Většinou je po vás také požadováno, pokud nějakou šablonu zdarma použijete, abyste uvedli adresu odkazující na stránky autora dané šablony.

Šablony zdarma pak samozřejmě také nemůžete dále šířit třetím osobám a tak podobně. Jestliže si chcete tedy založit pouze nějaké osobní stránky, které nemusí být zrovna profesionální a graficky vyšperkované, tak si můžete nějaké zadarmo šablony stáhnout. Pokud však chcete nějaké webové stránky, které by měly například nějaký váš produkt nebo službu slušně reprezentovat, tak určitě využijte šablon profesionálních, které si samozřejmě budete muset zakoupit.

Používání šablon je poměrně jednoduchou záležitostí, kdy nemusíte mít ani nějaké odborné a rozsáhlé znalosti programování. Pokud si budete stahovat z nějakých webů šablony zdarma, tak se vždy podívejte, co autor dané šablony požaduje. Tedy jestli chce mít nějaký odkaz na stránkách, reklamu a tak podobně.

Šablony zdarma můžete také najít na klasických softwarových webech, jako jsou například slunecnice.cz, mujsoubor.cz a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Stránky zdarma a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.