Webovky, domény, seo, design

Tvorba webových prezentací

Tvorba webových prezentací je v dnešní době základem marketingu, neboť většina potenciálních klientů vyhledává produkty nebo služby online. Webová prezentace vaši firmy nebo čehokoliv jiného tedy musí nějak vypadat a mít určitou úroveň.

Webovou prezentaci si  můžete nechat udělat nějakou společností anebo samozřejmě pokud jste z oboru, tak si můžete svoji webovou stránku vytvořit sami. Pojďme se nyní podívat na seznam některých programů, které jsou pro tvorbu webových prezentací ideální a mezi uživateli nejoblíbenější.

V prvé řadě musíme určitě jmenovat PSPad. Jedná se o pokročilejší textový editor, který byl vyvinut českým autorem, a který se vyznačuje opravdu mnoha funkcemi. Mohli bychom jmenovat například práci s kódováním, zvýraznění syntaxí různých programovacích jazyků, kontroly správnosti pravopisu a tak podobně. U tohoto programu je však opravdu nutno podotknout, že je spíše pro ty pokročilejší uživatele, kteří mají s programováním již nějakou praxi.

Dalším velice oblíbeným programem je pak například NetBeans, který je také určený spíše těm pokročilejším uživatelům. Hlavní doménou tohoto programu je vývojové prostředí pro aplikace PHP.  Součástí je pak také podpora pro SQL, XML, JavaScript, CSS a XHTML. NetBeans se dále vyznačuje barevným označování syntaxí, vlastním systémem práce pro snadné návraty k dřívějším úpravám, možnost práce v panelech, podporu ladících nástrojů, napovídání metod, funkcí, tříd a mnoho jiných funkcí.

Mezi další alternativy pak patří například aplikace jako KompoZer, Notepad++, Web Page Manager, Eclipse PDT a tak podobně. Programů, prostřednictvím kterých můžete programovat, je tedy určitě hodně a je jen na vás, který na vás svými funkcemi, ovládáním a možnostmi zapůsobí.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Webové stránky jednoduše a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.